Studia podyplomowe CBnT CC

Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas zaprasza na nowe studia podyplomowe: "Analiza informacji w zarządzaniu bezpieczeństwem""Kryminologia z elementami detektywistyki" oraz "Bezpieczeństwo antyterrorystyczne. Świadomość społeczna i edukacja".


"Analiza informacji w zarządzaniu bezpieczeństwem" to studia przeznaczone dla osób, których zainteresowania bądź wykonywany zawód związane są z szeroko pojętym wykorzystywaniem informacji i narzędzi służących analizie informacji i danych, szczególnie w kontekście zarządzania bezpieczeństwem, zarówno w sferze państwowej, jak i w sektorze prywatnym.

"Kryminologia z elementami detektywistyki" powinna zainteresować wszystkich, którzy ze względu za pasję bądź wykonywany zawód związani są z utrzymywaniem bezpieczeństwa i porządku publicznego oraz przeciwdziałaniem przestępczości. Jest to oferta edukacyjna skierowana do osób, których zawód bądź zainteresowania wymagają znajomości mechanizmów funkcjonowania szeroko pojętego wymiaru sprawiedliwości oraz służb bezpieczeństwa i porządku publicznego.

"Bezpieczeństwo antyterrorystyczne. Świadomość społeczna i edukacja" to studia, których celem studiów jest wyposażenie absolwentów w umiejętności i narzędzia niezbędne do realizacji zadań edukacyjnych i szkoleniowych dotyczących bezpieczeństwa antyterrorystycznego w firmach i organizacjach prowadzących działalność nie tylko w skali krajowej, ale i międzynarodowej.


Dodatkowe informacje:
Dział Rekrutacji Collegium Civitas
pokój 1210, XII p. Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel. 22 656 71 89